Korduma kippuvad küsimused

Millest alustada?
Esiteks peaksid teadma, et sul pole kuhugi kiiret. Sul on registreerimise hetkest 72 tundi kaitset rünnete vastu. Tutvu hoolega mängu turuga ning puskari tootmise protsessiga. Puskarit tootes teenid kiiresti raha, see on parim viis mängu alustamiseks. Vajadusel küsi abi mängu jutukas.

Kuidas käike saada?
Iga 15 minuti tagant saad automaatselt juurde 15 käiku. Käikude limiit on 700 käiku. Kui käike on üle limiidi siis saad iga 15 minutiga juurde 1 käigu, kokku kuni 5000 käiku.

Miks ma palka ei saa?
Sul pole töökohta või su tervis on alla 25% ja palk läheb ravikuludeks. Võimalik, et sul on ka pangalaen peal.

Kuidas saan oma kamba ära kustutada?
Kamba kustutamiseks pead kamba juhina kambast lahkuma.

Mis mõte reisimisel on?
Osad asutused on erinevates paikades. Turul olevate kaupade hinnad võivad erineda erinevates paikades.

Kuidas saab tervist taastada?
Tervis taastub sul iseenesest, iga 15 minuti tagant tuleb sulle 5% tervist juurde.

Millest sõltub skoor?
Skoor sõltub enamasti turvameeste arvust, turvalevelist, mafioosode arvust, maffialevelist, kinnisvarast ja rahast. Alguses sõltub kindlasti rahast rohkem, kuid hiljem hakkavad teised asjad skoori rohkem mõjutama. Skoori arvutamine.

Miks ma ei saa ülekannet teha? Ütleb, et ülekande tegemine tema kontole pole võimalik.
Kahjuks osadele kontodele ei saa sina ülekannet teha. See on mängijate enda huvides.
Sarnased piirangud on ka ründamisel ja kaklemisel.

Kas ma pean maksma oma arved koheselt?
Ei pea. Kuid soovituslik on maksta arved vähemalt 7 päeva jooksul ära. Siin ei ole mõeldud mängu aega vaid pärisaja järgi.
Kui kasvõi ühe arve tähtaeg on möödunud, võtab pank kogu su sularaha ja ühe kinnisvara leveli.

Miks kamp mõnikord punkte ei teeni, kui kedagi ründan?
Rünnata saad mängijaid, kelle skoor on kuni 500 korda sinu omast väiksem. Kamp teenib punkti ainult siis, kui rünnatava skoor pole enam kui 100 korda su omast väiksem.

Miks mul jõusaali punkte vähemaks on läinud?
Kui viimase 24 tunni jooksul pole jõusaali treenitud, siis igaöise uuendusega jääb jõusaali punkte vähemaks.

Ma ei taha emaili saada, kui keegi on mulle mängus kirja saatnud.
Mine postkasti ja eemalda vastav linnuke (linnukese järel "Soovin emaili teel teavitusi uutest kirjadest.") Ekraanile peab ilmuma teade "Tellimus tühistatud". Kirjade uuesti tellimiseks tee linnuke samasse kasti ja oota teadet "Tellitud".

Kuidas ma oma konto kustutada saan?
Konto saab blokeerida konto seadetest. Blokeeritud konto kustub lõplikult 7 päeva pärast. Kui soovid oma konto blokeeringust vabastada, siis saada vastavasisuline kiri aadressile info@enternum.net. Blokeeritud konto ei ilmu kambas, tavalises edetabelis ega top 10's. Blokeeritud kontosse ei saa sisse logida.

Saatsin kellelegi käike aga raha vastu ei saanud!
Kui kokkulepe on sõlmitud mängu postkastis, siis võib administraatorile teada anda (administraator näeb ka kustutatud kirju). Muudel juhtudel pead ise lahenduse leidma.

Mu õde/vend/tuttav tahab ka mängida, miks ei lase kontot teha?
Ühest arvutist on lubatud teha ainult üks konto. Teine mängija peab konto looma kusagil mujal. See süsteem on loodud eesmärgiga takistada massilist varikontode tegemist nii inimeste kui robotite poolt. Samast arvutist võib mängida mitu inimest. Kui kahtlustad, et keegi võib kasutada varikontot, siis varikontod lehelt on võimalik järgi uurida.

Miks mõned mängijad saavad oma sünnipäeval boonuskäike ja teised mitte?
Sünnipäeval saavad boonuskäike ainult pikemat aega mänginud kasutajad. Hiljuti loodud kontodele boonus ei rakendu.

Tahan moderaatoriks/administraatoriks saada!
Moderaatorite valimised on foorumis, tavaliselt kohe peale mängumaailma algamist. Moderaatorite valimised ei pruugi uudistes kirjas olla ega muul moel ette teatatud.
Administraatori kohale kandideerida pole võimalik.

Mis õigused on kambas abijuhil?
Abijuhil on kamba foorumis kõik õigused, ta saab kambast välja visata, logo muuta, liikmetele kirju saata, uudiseid ja lisainfot muuta, parooli muuta, liitumist blokeerida ja relvi osta.
Abijuht ei saa kamba nime muuta, kampa kustutada, juhti ja abijuhte muuta ega blokeeritud liitujate nimekirjast eemaldada - need tegevused on saadaval ainult juhile.

free.enternum.net